kosmetyki ekologiczne dla noworodka

kosmetyki ekologiczne dla noworodka

Jak Henna Your Hair

Chociaż używamy henna jak kolor włosów, to ma wspaniałe korzyści uboczne. To pogrubia włosy i pozostawia ją jedwabiście i mocne. Ale trzeba kupić czystej henny (lub henny zmieszanej z ekstraktów roślinnych, które są wyraźnie oznakowane). I trzeba zrobić najpierw test nici.

Test nici powie dwie krytyczne rzeczy:

http://kredytbezbik.net.pl

1) stwierdzenie, czy będzie jak ostateczny kolor, a

2) jak długo zostawić hennę na dostać ten kolor.

Ponieważ Henna jest często pozostawiane na włosach przez godzinę lub więcej, to byłoby mądre, aby uchylenie sporą część czasu. Pomiędzy przygotowaniem henny, test Strand, aplikacji, a urlopem w czasie, może chcesz x na popołudnie dla projektu

kosmetyki ekologiczne dla noworodka

Kto może korzystać z Henna

Najlepsze głowice henny są brunetki i ciemne blondynki. Włosy, które jest naturalnie bardzo ciemne będzie wyglądać rozbijając z czerwonymi pasemkami henny.

Got szaro? Wbrew powszechnej opinii, można uzyskać dobre wyniki z henny. Aby przejść brunetka, wybierz henna, który został zmieszany z brązowym pobierane z bezpiecznych proszków roślinnych, takich jak orzech, goździki, a nawet trochę Indigo. (Ale używać zdrowego rozsądku – jeśli jesteś uczulony na orzechy lub wrażliwe na ząbek, nie używać tych produktów). Jeśli wolisz włączyć siwe włosy blond, znaleźć henny, który został zmieszany z korzenia rabarbaru lub innych naturalnych składników.

Henna Kolor do wyboru

The Reds są najczęściej stosowane, mają najmniejszą ilość dodatków, a także – jeśli są czyste (czytaj etykiety, badania Internetu, dołączyć do forum henny) są całkowicie bezpieczne. Te brązy i blondyni są zabawne, too.

Henna nie rozjaśnić włosy. To nie będzie podnosić kolor, podobnie jak barwniki komercyjnych może zrobić. Więc musisz uzyskać odcień, który w pewnym stopniu odpowiada własną rękę, lub jest ciemniejszy.
Artykuł napisany przez:

Author: dziecinatury.pl

Share This Post On