kosmetyki naturalne krakow

kosmetyki naturalne krakow Zapach odchodzi w dzień lub dwa.

Zakładając, że pole czystego czerwonego henny, opróżnić ją w misce szkła lub plastiku. Jeśli kupiłeś go luzem, należy użyć o jeden kielich. podczas mieszania i stosowania nie wolno używać naczyń metalowych, miski, a nawet spinki do włosów.

Teraz, zagotować trochę wody. Wlać wrzącą wodę do henny, trochę w czasie. Wymieszać. Rób tak, aż do uzyskania konsystencji pasty. Dodaj kilka wcześniej pobity jaj, jeśli chcesz, aby zachować spójność lepkie. Wiele kobiet, dodać pół szklanki mocnej kawy stonować czerwono trochę. Jeśli dodać kawę, zużywają mniej wrzącej wody. Nie chcesz mieszanina skończyć Drippy.

Put kremu lub oleju wokół linii włosów, aby utrzymać henna z barwienia uszy i czoło. I nie zapomnij o rękawiczki (lub Otrzymasz również czerwone ręce!).

kosmetyki naturalne krakow

Zastosuj pastę na czyste, suche włosy. Jeśli jest to twój pierwszy zabieg henny, nasycić włosy całkowicie. Następnie zawinąć to wszystko w jednej torbie z tworzywa sztucznego lub jakiegoś folią. Na szczycie tego wszystkiego, że warto zawinąć ręcznikiem, tak aby nie straszyć dzieci. Niektóre kobiety używają podgrzewany ręcznik. Oto dlaczego koniecznie musisz zrobić test nici: To jedyny sposób, aby wiedzieć, jak długo zostawić hennę na głowie. To może wynosić od 20 minut do 2 godzin lub dłużej.

Gdy zadzwoni timer, hit prysznic. Cały proces jest brudny, więc nie rób schludność problem lub będziesz zwariować. Przepłukać henna na zewnątrz – nie trzeba szamponu. Wykończenie z organicznym, pochodzenia niezwierzęcego testowane odżywkę. Twój kolor powinien trwać 2 lub 3 miesiące, z wyjątkiem wzrostu korzeni.

I gotowe. Nie będzie dużo sprzątania zaangażowane, ale będziesz miał niesamowite, jedwabiste, silny, zdrowy rude włosy. (Lub cokolwiek kolor wybrać.) Po rozpoczęciu korzystania henna, może się okazać, kochasz go tak bardzo, że nigdy nie wrócę do niczego innego.

Artykuł napisany przez:

Author: dziecinatury.pl

Share This Post On