kosmetyki naturalne jakie polecacie

Brunetki mogą łatwo przejść czerwony, blondynki mogą iść brunetka lub czerwony. Ale nie ma mowy, brunetką może iść blond.

Kilka słów przestrogi

Nie używaj henny na kolorowym rynku włosy. To najbezpieczniejszy poczekać co najmniej 2 miesiące po komercyjnej pracy barwnika, przed użyciem henny. Niektóre kobiety nie miały żadnych problemów czeka tylko 1 miesiąc, ale znowu, że to, co jest dla testu nici.nori algi

Około tydzień przed planujesz henny, użyj szamponu oczyszczającego. To pomoże rozebrać starą kolor.

Pamiętaj, kupujesz markę henny, który nie zawiera soli metali. Są to bardzo niezdrowe. Mogą one być oznakowane na opakowaniu jako związek barwnika henny, lub nie mogą być wymienione w ogóle.

Jak można stwierdzić, czy henna zawiera sole metaliczne jeśli nie są one wymienione w wykazie składników? Jeśli test nici pozostawia włosy Swatch kruche lub suszone-out lub jeśli kolor „ma” bardzo szybko, co prawdopodobnie oznacza, że ??zawiera sole metali. Nie należy go używać.

Czarna henna jest w porządku używać tak długo, jak to jest zrobione z Indigo. Unikać PPD Czarny Henna, ponieważ zawiera para-fenylenodiamina – barwnik – co jest bardzo szkodliwe.

Co kupić

Najbezpieczniej jest henna henna jakości body-art. Ale istnieje również wiele znanych, dobrze wykorzystane, bezpieczne i etycznie oznaczone zapakowane henny do włosów. Wystarczy użyć zdrowego rozsądku: Jeśli istnieją takie składniki, które nie znają, napisz je w dół, idź do domu i uruchomić je za pośrednictwem wyszukiwarki.

Henna nie mają długi okres przydatności do spożycia. Nie kupuj go, a następnie utrzymać ją wokół wiecznie – to straci swoją moc. Można zakleić i zamrozić go, choć i to będzie trwało co najmniej rok.

Teraz dla zabawy

Wiele kobiet uważa przygotowanie henny być rytuałem. Barwnik na bazie roślin wygląda zielonego proszku i ma specyficzny zapach, trochę jak siano.
Artykuł napisany przez:

Author: dziecinatury.pl

Share This Post On