kosmetyki naturalne nie testowane na zwierzetach

kosmetyki naturalne nie testowane na zwierzetach

3 Warzywa, które pomagają Spal tłuszcz brzucha

Konkretne warzywa, które faktycznie pomagają stymulować spalanie tłuszczu żołądka? Brzmi dziwnie, prawda?

Cóż, to sprawdzić poniżej, a zobaczysz dlaczego to nie jest tak daleko idące.

Po pierwsze, jeden fakt, że nie może sobie sprawę, że istnieją pewne substancje chemiczne w naszym zaopatrzenia w żywność, w naszym środowisku, takich jak pestycydy, herbicydy i petrochemicznych, które mają wpływ estrogenów wewnątrz naszego ciała. Ten problem może zwiększyć tłuszczu z brzucha na obu mężczyzn i kobiet, więc zwrócić uwagę.

Są to tak zwane ksenoestrogeny, a ekspozycja na nich z tych substancji chemicznych w naszym zaopatrzeniu w żywność, zaopatrzenie w wodę, a środowisko jest jednym z czynników, które rzeczywiście mogą stymulować organizm do trzymać tłuszczu z brzucha. Problem polega na tym, że w dzisiejszym świecie, nawet jeśli jesz ekologiczne i mieszkasz w obszarze relatywnie niskim zanieczyszczeniu, to jest prawie niemożliwe, aby nie dostać co najmniej w pewnym stopniu dziennej ekspozycji na ksenoestrogeny. Są nawet w domowych środków czystości i kosmetyków!

Tak, jak można walczyć z tymi ksenoestrogeny tak, że nie są one zmuszając swoje ciało trzymać się tkanki tłuszczowej brzucha?

No, to gdzie te szczególne rodzaje warzyw, które mam zamiar pokazać, możesz pomóc.

Istnieje wiele klas warzyw, herbaty, przypraw itp, które mają związki, które mogą przyczynić się do zwalczania skutków ksenoestrogeny. Jednak jeden z najpotężniejszych klas są warzywa kapustne, takie jak brokuły, kapusta, brukselka, kalafior, kapusta, etc.

Te rodzaje warzyw krzyżowych zawierają bardzo unikalne związki (składniki odżywcze), takie jak indol-3-karbinol (I3C), które mogą przyczynić się do zwalczania skutków ksenoestrogeny w organizmie, a tym samym może pomóc bardziej efektywnie spalać tłuszcz brzuszny.

Jakbyś potrzebował inny pretekst, aby jeść więcej brokuły i kalafior … Teraz można dodać utraty tkanki tłuszczowej brzucha do listy!

Teraz tutaj jest fajne …

Na ten link, mam zamiar pokazać wam mój program, który wyjaśnia konkretne herbatę, przyprawy i inne źródła tych unikalnych składników, które pomagają zwalczać ksenoestrogeny i pomagają spalić tłuszczu z brzucha szybciej i bardziej efektywnie.

Zapraszamy i życzymy powodzenia w swoje cele fitness!

Mike Geary – Certified Nutrition Specialist, Autor – Prawda o Six Pack Abs

Artykuł napisany przez:

Author: dziecinatury.pl

Share This Post On